TERENSKA NASTAVA UČENIKA 3. RAZREDA

IZVJEŠTAJ S TERENSKE NASTAVE

Učenici trećeg razreda OŠ Rogoznica išli su na terensku nastavu 21. veljače 2019.  S njima su bile učiteljice Jasna Dodić – Matošin i Marija Radić.

Autobusom smo krenuli prema Splitu. Tamo smo obišli trajektnu luku i autobusni kolodvor. Na željezničkom kolodvoru smo kupili karte za vlak. Kada smo se ukrcali u vlak bila sam uzbuđena i znatiželjna. Vozili smo se do Kaštel Starog. Posjetili smi i Zračnu luku Split. Nažalost nismo vidjeli avione jer se zračna luka obnavlja. Kao pravi turisti, u zračnoj luci smo napisali razglednice našim najmilijima i ubacili ih u poštanski sandučić.

Nakon toga smo se uputili u Dvorac Vitturi u kojem je i Muzej grada Kaštela.Tamo nas je dočekao muzejski pedagog koji nam je pokazao cijeli muzej. On nam je pričao o prošlosti našeg zavičaja.

Na kraju smo vidjeli još jedan kulturno povijesni spomenik. To je crkvica Svetog Ivana Trogirskog na rtu Ploča.

Išli smo na ovu terensku nastavu da bismo doživjeli i još bolje upoznali ono što učimo u školi.

Vratili smo se u 16:30 sati. Bili smo jako umorni, ali i puni dojmova. Bilo mi je jako lijepo i mislim da ću ovo pamtiti zauvijek.

Roza Radić, učenica 3.r.

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 27. 2. 2019.

TERENSKA NASTAVA UČENIKA 3. RAZREDA

IZVJEŠTAJ S TERENSKE NASTAVE

Roza Radić, učenica 3.r.

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 27. 2. 2019.