Ovaj mjesec: 2081

Posjet učenika 6.a i 6.b razreda gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić

Dana 8.11.2010. učenici 6.a i 6.b bili su u posjetu gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić.

Krenuli smo oko osam sati. Neki su učenici kasnili ,ali su brzo stigli. Kada smo došli u knjižnicu igrali smo kviz. Obe grupe su bile dobre ,ali jača je grupa pobijedila.Nakon kviza otišli smo na kompjutere. Pored svakog kompjutera nalazio se papir sa zadatcima u kojima se radilo o lektiri. Na kompjuteru smo ih prepisivali i zatim rješavali. Svi smo svoja rješenja isprintali i dali razrednici, a onda smo krenuli prema likovnoj radionici. Tamo smo pastelama i vodenim bojama slikali straničnike s motivima Rogoznice. Brzo smo završili zato što zadatak nije bio težak.Kada smo završili otišli smo na marendu. Trebali smo se još malo prošetati,ali nas je kiša spriječila pa smo otišli na kolodvor čekati autobus. Meni je bilo jako zabavno i lijepo.

Voljela bih da to češće radimo.

Ivana Guteša, 6.a

objavio: IVANA GUTEŠA   datum: 8. 11. 2010.

Posjet učenika 6.a i 6.b razreda gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić

Voljela bih da to češće radimo.

Ivana Guteša, 6.a

objavio: IVANA GUTEŠA   datum: 8. 11. 2010.