Timovi MZOa za psihološku pomoć učenicima, roditeljima i profesorima

Ministarstvo znanosti i obrazovanja aktiviralo je timove za psihološku potporu, koji su spremni pružati telefonsku i online podršku svim učenicima, učiteljima i roditeljima koji trebaju takvu pomoć - izvijestila je u ponedjeljak na svojoj Facebook stranici ministrica obrazovanja i znanosti Blaženka Divjak.
Uz to, na adresi https://skolazazivot./podrska-nakon-teskog-dogadjaja/ objavljeni su savjeti za učenike i odrasle Društva za psihološku pomoć.
- Apeliram na sve vas da poštujete mjere Stožera civilne zaštite RH, držite razmak, jer samo zajedno i disciplinirano možemo izaći iz ove situacije - poručila je Divjak.
Krizni tim, kao i savjete stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, moguće je dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr te telefona:
Blaženka Klarić
kontakt mobitel: 098 706 701
Šibensko-kninska županija

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 23. 3. 2020.

Timovi MZOa za psihološku pomoć učenicima, roditeljima i profesorima

Blaženka Klarić
kontakt mobitel: 098 706 701
Šibensko-kninska županija

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 23. 3. 2020.