OBAVIJEST - PRVI DAN NASTAVE 7. RUJNA 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

Prvi dan nastave je u ponedjeljak 7. rujna 2020.
Svaki razredni odjel ulazi u školu prema određenom rasporedu i određenom ulazu škole. Rute po kojima učenici ulaze u školu vrijedi i pri izlasku iz škole.

1. razred - u 8:30 sati ispred glavnog ulaza škole gdje će ih dočekati učiteljica

Sukladno uputama i preporukama MZO i HZJZ ulazak roditelja u školu je zabranjen. Iznimno, ukoliko se radi o učeniku 1. razreda prvog dana nastave (u skladu s odlukom ravnatelja) u pratnji djeteta može doći jedna odrasla osoba uz obvezno korištenje maske za lice i održavanje razmaka od najmanje 1,5 m u odnosu na sve druge osobe.

2. razred - 7:55 sati ispred učionice s južne strane prolazeći pokraj knjižnice
3. razred - 8:00 sati ispred učionice s južne strane prolazeći pokraj knjižnice
4. razred - 7:50 sati ispred učionice s južne strane prolazeći pokraj knjižnice
5. razred - 7:50 sati ispred glavnog ulaza i desnim stepeništem ide u učionicu matematike
6. razred - 7:50 sati ispred stražnjeg ulaza (pored igrališta) i lijevim stepeništem ide u učionicu geografije
7. razred - 8:00 sati ispred stražnjeg ulaza (pored igrališta) i lijevim stepeništem ide u učionicu kemije
8. razred - 8:00 sati ispred glavnog ulaza i desnim stepeništem ide u učionicu hrvatskog jezika
Sve učionice razredne nastave imaju zaseban ulaz. Glavni ulaz koriste učenici 5. i 8. razreda, a ulaz pored igrališta učenici 6. i 7. razreda. Učitelji, stručni suradnici i administrativno osoblje imaju zaseban ulaz.

Učenike putnike prijevoznik (Paleka) odvozi u školu u isto vrijeme kao i prošle školske godine
Učenici putnici prvi ulaze u svoje učionice

Prvi dan nastava će biti skraćena
Učenici 1. razreda odlaze nakon prvog sata
Učenici od 2. – 4. razreda odlaze u 10:00 sati prvim odvozom
Učenici od 5. – 8. razreda odlaze u 11:00 sati drugim odvozom
Učitelji i razredniciinformirat će učenike o organizaciji rada, rasporedu, uputama i preporukama MZO i HZJZ

Učenike će u školi dočekati besplatni udžbenici osigurani od MZO i radne bilježnice koje je financirala Općina Rogoznica. Učenici će dobiti dvije pamučne perive maske. Maske su učenici obvezni nositi u organiziranom prijevozu na način da pokrivaju usta i nos.

Cilj nam je osigurati sigurnu i što kvalitetniju nastavu u novoj školskoj godini uz pridržavanje epidemioloških mjera i uputa u najvećem mogućem obimu. S obzirom na specifičnost situacije, molimo vas za razumijevanje i zahvaljujemo na strpljenju.
Želimo izraziti dobrodošlicu svim našim učenicima. Osobito se veselimo prvim školskim koracima naših najmlađih školaraca te se nadamo što mirnijoj školskoj godini, u suradnji s Vama roditeljima.

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 2. 9. 2020.

OBAVIJEST - PRVI DAN NASTAVE 7. RUJNA 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

Prvi dan nastave je u ponedjeljak 7. rujna 2020.

2. razred - 7:55 sati ispred učionice s južne strane prolazeći pokraj knjižnice
3. razred - 8:00 sati ispred učionice s južne strane prolazeći pokraj knjižnice
4. razred - 7:50 sati ispred učionice s južne strane prolazeći pokraj knjižnice

Učenici putnici prvi ulaze u svoje učionice

Prvi dan nastava će biti skraćena
Učenici 1. razreda odlaze nakon prvog sata
Učenici od 2. – 4. razreda odlaze u 10:00 sati prvim odvozom
Učenici od 5. – 8. razreda odlaze u 11:00 sati drugim odvozom

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 2. 9. 2020.