ŠKOLSKI SPORTSKI DAN

povodom Dana škole i obilježavanja 170-te godišnjice školstva u rogozničkom kraju.

Predmetna nastava:

Uvodno  predavanje  održala A. Ercegović o kralješnici.

Nakon njenog predavanja održana su natjecanja u košarci, šahu, badmintonu, nogometui rukometu.

Sudjelovali su i učitelji.

Rezultatai su sljedeći :

KOŠARKA (ž)                                                                    KOŠARKA (m)

1. VI a                                              1. Hrvoje Mujan, Fabijan Tokalić i Marko Radić
  2. VIII                                                2. Školski  zaposlenici+Enrico Fazlić
  3. VII                                                 3. VI.b

ŠAH (m)                                                                    BADMINTON (ž)

1. Lucijan Stočić                                                                     1. VIII.r
  2. Marko Radić                                                                        2. VI.a
  3. Roko Vidović                                                                       3. VI.b

NOGOMET (m)

Učenici VIII.r  izgubili su kombinirane ekipe učenika V.,VI. I VII razreda.

RUKOMET (m)

Učenici VIII.r pobijedili su kolege iz VII.i VI. razreda

Razredna nastava:

Sportski dan u našoj školi

Danas, 17. svibnja  2011. održali smo sportski dan. Natjecanja su se odvijala na školskom igralištu, a sudjelovali su učenici nižih razreda. Igra su bile poligon, štafetne igrei potezanje konopa. U poligonu su pobijedili četvrtaši, u štafetnoj igri trećaši, a u potezanju konopa opet četvrtaši.

Četvrtaši su najveći pobjednici ali mi nismo došli samo da pobijedimo, nego da se zabavimo.

Na kraju je bilo najbolje kada su naše učiteljice vukle konop a sudila im je ravnateljica. Svi smo glasno navijali za svoje učiteljice.U žaru borbe bilo je i padova.

Poslije natjecanja smo otišli u hol škole i gledali prezentaciju kako čuvati kralježnicu i tijelo.

Natali Županović, Antonela Županović i Brarbara Paleka  2.razred

objavio: Mario Živković   datum: 17. 5. 2011.

ŠKOLSKI SPORTSKI DAN

Predmetna nastava:

Uvodno  predavanje  održala A. Ercegović o kralješnici.

Sudjelovali su i učitelji.

Rezultatai su sljedeći :

3. VII                                                 3. VI.b

NOGOMET (m)

Učenici VIII.r  izgubili su kombinirane ekipe učenika V.,VI. I VII razreda.

RUKOMET (m)

Učenici VIII.r pobijedili su kolege iz VII.i VI. razreda

Razredna nastava:

Sportski dan u našoj školi

Natali Županović, Antonela Županović i Brarbara Paleka  2.razred

objavio: Mario Živković   datum: 17. 5. 2011.