ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Županijska smotra učeničkih zadruga održala se 30.05.2011. u Primoštenu na Rudini.
Naša zadruga osvojila je 1. mjesto sa 49 bodova od maksimalnih 50 bodova i odlazi na Državnu smotru. smiley
Ovo će biti  treći put da naša zadruga odlazi na Državnu smotru iako smo veoma mlada zadruga.

Posebne čestitke Maji Ercegović i voditeljici zadruge Elviri Vukorepa. yes

Na smotri sudjelovale su zadruge OŠ Unešić, OŠ Vodice, OŠ Skradin, OŠ Primošten, OŠ Rogoznica i Šibensko blago ( Šubićevac ).

Naša zadruga izložila je svoje proizvode keramičke slike, kuće, bunje, lančiće, ukrasne magnete, slike od žice, krtole.

Učenica Kristina Guteša predstavila je pred povjerenstvom našu zadrugu Krtol. Obavezno je spomenula vanjsku suradnicu Željku Lušić bez koje zadruga ne bi bila ista. Karlo Vidović prezentirao je praktičan rad pletenje krtola. U pletenju krtola pomaže nam gospodin Svetin Grgurević jedini pletač krtola u našem kraju.

Cijelu prezentaciju uljepšala je naša mala klapa koju odnedavna vodi vanjska suradnica Josipa Bumber koja je otpjevala pjesmu o Rogoznici i sve nazočne oduševila.

objavio: Mario Živković   datum: 31. 5. 2011.

ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Posebne čestitke Maji Ercegović i voditeljici zadruge Elviri Vukorepa. yes

objavio: Mario Živković   datum: 31. 5. 2011.