100 DANA ŠKOLE - 19. veljače 2021.

U petak 19. veljače bio je stoti dan škole. Učenici četvrtog razreda su četvrtu godinu za redom obilježili taj dan.
Na satu matematike su izračunali vrijeme odlaska i povratka u školi i izračunali da trebaju krenuti u 9.15 sati.
Pješačili su pedeset minuta, uz more, oko Crljine, pored Marine Frapa do plaže u uvali Koprišće. Našli su svoja mjesta na plaži i počeli jesti sto palačinki koje su pripremili kod kuće. Kada su se zasladili palačinkama pokušali su ispričati sto viceva. Nisu ispričali sto viceva, ali nema veze.
Nazad prema školi su krenuli u 10.35, ali kraćim putem. U povratku su hodali sporije, ali su isto pješačili pedeset minuta. Za kraj su podijelili sto bombona i bili malo tužni što moraju ići kući.  Ostatak palačinki su nakon nastave podijelili s prijateljima iz drugih razreda.
Bilo im je jako zabavno, i eto, to je bio stoti dan njihove škole u četvrtom razredu.

Učenici četvrtog razreda: A. Živković, R. Grga, N. Korica,
                                                                                            M. Bakula i M. Mladinić

FOTO - GALERIJA

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 22. 2. 2021.

100 DANA ŠKOLE - 19. veljače 2021.

Učenici četvrtog razreda: A. Živković, R. Grga, N. Korica,
                                                                                            M. Bakula i M. Mladinić

FOTO - GALERIJA

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 22. 2. 2021.