TERENSKA NASTAVA - 2. RAZRED, 13. svibnja 2022.

U petak, 13. svibnja 2022. učenici drugog razreda bili su na terenskoj nastavi u pratnji učiteljice Jasne Dodić – Matošin.
Prvo su posjetili izvor rijeke Jadro pokraj Solina. Nakon toga put su nastavili prema Splitu. U Hrvatskom pomorskom muzeju dočekala ih je kustosica koja ih je provela kroz muzej i pričala zanimljivosti o brodovima. U sklopu posjeta imali su organiziranu radionicu.
Nastavu su nastavili na željezničkom kolodvoru. Tu ih je dočekao prometnik i pričao im o svom poslu. Uslijedila je uzbudljiva vožnja vlakom. Nakon što su kupili svoje karte, učenici su se vlakom vozili od Splita do Kaštel Starog.
Na kraju nastave obišli su Zračnu luku Split. Uzbudljivo je bilo gledati polijetanje velikog putničkog aviona koji je letio za Pariz.
Veseli, umorni, ali puni znanja vratili su se u poslijepodnevnim satima kući.
Zahvaljujemo mami, gospođi Moniki Bego koja je bila s učenicima i učiteljicom na terenskoj nastavi.

FOTO - GALERIJA

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 17. 5. 2022.

TERENSKA NASTAVA - 2. RAZRED, 13. svibnja 2022.

Veseli, umorni, ali puni znanja vratili su se u poslijepodnevnim satima kući.

FOTO - GALERIJA

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 17. 5. 2022.