MAJČIN DAN, "Majka - srce obitelji" - Šibenik , 19. svibnja 2022.

Nakon dvije godine pauze Katolička osnovna škola u Šibeniku ponovno je uživo organizirala priredbu povodom Majčinog dana, te smo ove godine imali čast napisati program za samu priredbu te izabrati dvoje učenika iz naše škole koji će ga voditi. Program za priredbu vodile su naše učenice osmoga razreda, Viktora Hlavaček i Marija Vlaić a napisala ga je naša vjeroučiteljica Petra Bralić. Obzirom da mi imamo još aduta u rukavu prijavili smo se i za izvedbu točke na samoj priredbi predstavljajući našu školu. Naša nagrađivana učenica šestoga razreda, u recitatorskoj kategoriji, Leonarda Lovrić, recitirala je pjesmu '' Imam jednu dušu'' (autor: Ante Jakšić) pred prepunom školskom dvoranom. Učenice su nagrađene malim slatkim darom pažnje a školi je uručena zahvalnica za sudjelovanje. Cijeli događaj snimao je službeni kamerman šibenske biskupije te ćete video-izvještaj moći naći na web stranicama šibenske biskupije u narednim danima.

P. Bralić

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 23. 5. 2022.

MAJČIN DAN, "Majka - srce obitelji" - Šibenik , 19. svibnja 2022.

P. Bralić

objavio: Tatjana Ercegović   datum: 23. 5. 2022.