MAJKA - SRCE OBITELJI

MAJKA- SRCE OBITELJI

U četvrtak 11. svibnja 2023., u organizaciji Katehetskog ureda Šibenske biskupije i Katoličke osnovne škole u Šibeniku, održana je priredba Majka- srce obitelji. Mališani iz vrtića i oni malo veći školarci pjesmom, plesom i recitacijama slavili su majke-nositeljice života, te im izrazili svoju zahvalnost za svu ljubav, pažnju, brigu i žrtvu. Naša škola je i ove godine svoj doprinos dala u voditeljskom dijelu. Program za priredbu je priredila vjeroučiteljica Petra Bralić, a vodile su ga naše učenice Katarina Medić i Roza Radić. Priredbu je otvorila s. Renata Azinović, predstojnica Katehetskog ureda, na koncu priredbe okupljenima se obratio šibenski biskup Tomislav Rogić, zahvalivši djeci na izvedenim nastupima te čestitavši majkama njihov dan, dok je na samom kraju biskup u miru Ante Ivas pročitao svoju autorsku pjesmu posvećenu ovoj temu.

vjeroučiteljica P. Bralić

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 16. 5. 2023.

MAJKA - SRCE OBITELJI

MAJKA- SRCE OBITELJI

vjeroučiteljica P. Bralić

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 16. 5. 2023.