Ovaj mjesec: 2076

PROSLAVA DANA ŠKOLE, 17. SVIBNJA 2024.

Obilježavanje Dana škole poseban je događaj kojem se vesele svi učitelji i učenici. Našu školu slavili smo skoro cijeli tjedan. U utorak su se učenici okušali u ulogama zaposlenika škole. Bilo je tu spremačica, ravnateljica, računovođa i razno raznih učitelja. Svi smo se zabavili, a neki su se i namučili. Srijeda je bila rezervirana za sportske igre u svim razredima. U četvrtak je, naravno, uslijedila generalna proba naše dugo iščekivane priredbe. Poznato je da su sastojci svih probi nervoza i greške. Na svu sreću na sam Dan škole, 17. 5. 2024., sva je trema, osim one pozitivne, isparila. Kada smo i griješili, griješili smo simpatično.

Priredbu je otvorio naš školski zbor Lijepom našom. Naša draga trećašica Tatjana Živković pročitala je svog Šarenog snjegovića, izvrstan sastavak za koji smo je nagradili. Zajedno sa svojim prijateljima iz razreda Tatjana je otpjevala Kad bi svi. Uslijedili su četvrtaši i njihov igrokaz Lipo naše misto. Prvaši su se rasplesali uz Hoki poki, a drugaši su recitirali Morsku školu čiji je stihoklepac upravo njihova učiteljica Višnja Junaković. Dramska skupina izvela je igrokaz Ah, ta škola! i poučila nas bontonu i onome što MI možemo učiniti za našu školu. Petašice su digle atmosferu plešući Rim Tim Tagi Dim zajedno s publikom. Posjetili su nas i četvrtaši Osnovne škole Ivan Duknović iz Marine zajedno sa svojom mentoricom Slađanom Matijaš i počastili nas Bodulskom baladom. Proglasili smo i pobjednike XIII. natječaja Povist mista moga, prisutnima smo uručili nagrade. Na kraju smo se svi skupa malo i počastili!
Sretni i zadovoljni proslavili smo Dan škole svi mi koji je i činimo, svojim djelima i svojim ponašanjem: učenici, djelatnici i roditelji. Dragi naši učenici, budite nam vrijedni, pristojni i, najvažnije, dobri jedni prema drugima!

Sanja Cvitanović, prof.

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 26. 5. 2024.

PROSLAVA DANA ŠKOLE, 17. SVIBNJA 2024.

Sanja Cvitanović, prof.

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 26. 5. 2024.

« Rujan 2024 »