Ovaj mjesec: 2076

POČETAK NASTAVE U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

U ponedjeljak, 9. rujna u 8.00 za sve naše učenike počela je nova nastavna godina. Unatoč kiši koja je nagovijestila prve jesenske dane, našu djecu i njihove roditelje ništa nije spriječilo da uzbuđeno i s entuzijazmom krenu u nove školske avanture i izazove. Dočekali su ih s osmjehom učitelji i ostali djelatnici škole, te su u holu škole svi zajedno, kao i svake godine, početak nastave obilježili himnom. Pozdravnim govorom im se tada obratila ravnateljica škole Diana Goleš, upućujući im riječi ohrabrenja, posebno istićući da je škola prijateljsko mjesto na kojem mogu, osim stjecanja novih znanja i vještina, dobiti i savjet, obratiti se učiteljima i stručnim suradnicima za pomoć i uvijek računati na podršku. Ohrabrenje je osobito trebalo našim prvašićima i njihovim roditeljima čija su lica odavala posebno uzbuđenje zbog ovog tako važnog dana u njihovim životima. Ravnateljica se posebnim riječima zahvalila Općini Rogoznica i njenoj načelnici Aniti Živković koja je i ove godine odvojila sredstva za radne bilježnice naših učenika, naglašavajući kontinuiranu suradnju i podršku koju škola dobija od općine kao primjer. Nakon pozdrava i dobrodošlice, svaki razred se sa svojom učiteljicom i razrednikom uputio u svoj razred gdje su nastavu započeli prvim ovogodišnjim satom razrednika.

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 11. 9. 2024.

POČETAK NASTAVE U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 11. 9. 2024.

« Rujan 2024 »