PROGRAM OBILJEŽAVANJA DANA ŠKOLE

Svečanost proslave Dana škole održana je u petak,  18.5.2012.

Klikni me !!! smiley

Dan škole

Svečanost proslave Dana škole održana je u petak,  18.5.2012. Tako je OŠ Rogoznica završila tjedan proslave Dana škole. Na centralnoj svečanosti nazočna je bila načelnica Sandra Jakelić, ravnatelj susjedne nam škole Primošten, naši umirovljenici ,koji su nam uvijek dragi gosti, naši predstavnici Školskog odbora, Vijeća roditelja,mediji,roditelji i učitelji, a posebno smo bili veseli dolaskom učenika i mentora nagrađenih u II. lik.-lit. natječaju „Povist mista moga“.

Svi su se odazvali osim predstavnika škole Donja Stubica.

Priredbu je uveličalo podizanje zelene zastave što je učinila naša učenica Nikolina Grubelić.

Cijela priredba je bila u duhu prezentiranja svih aktivnosti tijekom godine. Istakli su se kao i uvijek učenici 4. razreda sa svojim igrokazom i njihova učiteljica Jasna D. Matošin, prijatno su nas iznenadili učenici 1. razreda i naša učiteljica Slavica Radić, zatim dramska grupa viših razreda koju vodi Blaga Miliša, posebnu hrabrost imale su učenice 6. razreda, inače članice plesne skupine koju vodi učiteljica njemačkog Gracija Rinčić, naša Marica i Martina.

Nikako ne smijemo zaboraviti pohvaliti vrlo uspješan nastup male klape učenika 3. razreda novog naziva „Silebići“, pod vodstvom vanjske suradnice Josipe Bumber.

Šlag je bio na kraju nastupom mandolinista koji sviraju u izvanškolskim aktivnostima i koje vodi Fredi Trojan.

Ništa ne bi bilo bez našeg zbora kojim dirigira naš učitelj glazbene kulture Ivo Žepina.

Cijela svečanost bila je u znaku nagrađenih učenika naše škole za sudjelovanje na županijskim natjecanjima i državnim natjecanjima i njihovih mentora koji su primili priznanja, a Nikolinu Grubelić nagradili smo digitalnim fotoaparatom.

Naši učenici koji su dobili priznanja su: Martina Radić za LK, Lea Serdarević za matematiku, Kristijan Čapalija za geografiju, Josip Bodlović za povijest, Petra Lušić za sudjelovanje na Lidranu kao i Kristina Guteša i Marko Fakčević za engleski jezik.

Učitelji mentori gore spomenutih učenika koji su također primili priznanja: Paola Glavurtić, Elvira Vukorepa, Nada Balov, Julijana Višnjić, Marina Goleš, Jasna D. Matošin i Maja Janković.

Učenici koji su osvojili nagrade na likovno-lit. natječaju „Povist mista moga“ dobili su također priznanja i nagrade. Zbornik radova izaći će tijekom rujna. Zbornik će dobiti svi oni koji su sudjelovali.

Učenici literarnog dijela ovog natječaja pročitali su svoje radove. Posebno nas je oduševio Bože Kraljević učenik 4. razreda OŠ Plokite Split,koji je dobio 3. nagradu, interpretacijom svoje pjesme.

Cijelokupno događanje završilo je zajedničkim druženjem, a potom odlaskom gostiju na izložbi u Dom kulture i vožnjom brodom.

Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji su nam pomogli u organizaciji ove svečanosti, a posebna zahvalnost učiteljima i učenicima koji su iznijeli na svojim leđima najveći teret pripreme priredbe.

Priloženi dokumenti:
Centralna_svecanost.pdf (122.87 KB)

objavio: Mario Živković   datum: 18. 5. 2012.

PROGRAM OBILJEŽAVANJA DANA ŠKOLE

Svečanost proslave Dana škole održana je u petak,  18.5.2012.

Klikni me !!! smiley

Dan škole

Svi su se odazvali osim predstavnika škole Donja Stubica.

Priloženi dokumenti:
Centralna_svecanost.pdf (122.87 KB)

objavio: Mario Živković   datum: 18. 5. 2012.