1. Smotra malih klapa

U četvrtak, 16. svibnja 2013. U poslijepodnevnim satima održana je 1. Smotra malih klapa.

Voditeljica je bila naša novinarka  Vedrana Stočić. Sudjelovale su sljedeće klape: Klapa Kopara, Faustina iz Šibenika, Silebići te cure iz Vrsina. Program su uveličali naši mandolinisti Koparići pod vodstvom Fredi Trojana.

Gosti smotre bili su učenici i djelatnici iz Lovreća. Sudjelovali su s točkom Bolonjski proces na Lovrećki način.

Pripremali smo kolače koji su se nekoć spravljali u Rogoznici jer pripremamo projekt rogozničke kuharice. Najzanimljivija slastica je Rogoznička torta i Paldešpanja. Cijeli događaj sponzorirali su mnogi sponzori. Glavni sponzor te večeri bila je Marina Frapa. Događaj je popratila HRT. Program je završio zajedničkom pjesmom naše ravnateljice, načelnice Sandre Jakelić, voditelja klape Jurice Goleša i ostalih djelatnika škole s pjesmom „Rogoznice moja mila“. Iduće godine se nadamo odazivu većeg broja klapa i cijela svečanost održat će se u Domu.

Razmjena poklona sa školom "S.S. Kranjčevića" iz Lovreća

Cure iz Vrsin voditeljica Dijana Rinčić

Klapa Kopara voditelj Fredi Trojan

Klapa "Faustine" iz OŠ Faust Vrančić i voditeljica Jelena Skenderović

Spontana klapa s pjesmom "Rogoznice moja mila" i ravnateljica s načelnicom zapjevala

I na kraju sponzor večeri "Marina Frapa"

Priloženi dokumenti:
smk6_(Medium).JPG (91.18 KB)

objavio: DIANA GOLEŠ   datum: 17. 5. 2013.

1. Smotra malih klapa

Razmjena poklona sa školom "S.S. Kranjčevića" iz Lovreća

Cure iz Vrsin voditeljica Dijana Rinčić

Klapa Kopara voditelj Fredi Trojan

Klapa "Faustine" iz OŠ Faust Vrančić i voditeljica Jelena Skenderović

I na kraju sponzor večeri "Marina Frapa"

Priloženi dokumenti:
smk6_(Medium).JPG (91.18 KB)

objavio: DIANA GOLEŠ   datum: 17. 5. 2013.