Centralna svečanost Dana škole

U petak 17. svibnja 2013. Održana je završna svečanost Dana škole.

Podijeljena su priznanja učenicima koji su izabrani kao najbolji u svom razredu, onima koji su ostvarili rezultate na natjecanjima, zaslužnim roditeljima i vanjskim suradnicima i učiteljima bez kojih ne bi bilo ovako dobre priredbe. U ime Općine obratio se direktor TZ-a Mario Mladinić.

Priredba je bila u duhu Dana zmaja prvog i četvrtog razreda koji su prikazali dva lijepa igrokaza. Prvi razred, kao i uvijek, oduševio je sve prisutne svojom izvedbom. Učenici četvrtog razreda sami su napravili i osmislili svoj igrokaz i tim igrokazom su se prijavili na natječaj uz Dane zmaja Marine Frape.

U cijeloj priči pratila nas je naša Zadruga sa svojim proizvodima. Dodijeljene su nagrade i gostima koji su došli iz Kraljevice, Neviđana i Dugopolja kao i našem Karlu Vidoviću.

Tijekom dodjele nagrada, ravnateljica je pročitala svoju pjesmu o svojoj baki  koju je napisala inspirirana ovim natječajem i događajem u svom životu.

Cijela svečanost je bila na vrlo visokom nivou.

Nagrađeni za županijska natjecanja su Kristina Lovrić, Marko Galić i Kristina Guteša.

Najbolji učenici:

2. razred: Dario Karabatić

3. razred: AnaMarija Karabatić

4. razred: Marija Miletić

5. razred: Kristina Guteša

6. razred: Josip Karabatić

7. razred: Marica Ercegović

8.a: Barbara Živković

8.b: Marija Kovačić

Nagrađeni roditelji: Đurđica Šimac, Suzana Klisović, Milena Radić, Jelena Srdarević, Jelena Živković i Željka Lušić.

Vanjski suradnici: Vedrana Stočić, Josipa Bumbar, Slavica Jukić Mira Lušić, Vlasta Bego.

Posebna zahvala Marini Frapa.

Kao šećer na kraju, podijeljena su priznanja učiteljima koji su najviše doprinijeli Danima škole: Ivo Žepina, Maja Janković, Višnja Junaković, Maja Pezelj Ercegović, Jasna Dodić-Matošin i Elviri Vukorepa.

Nakon svega organiziran je domjenak za sve goste, zahvaljujući našim sponzorima: Općina Rogoznica, TZ Rogoznica, Marina Frapa, komunalno poduzeće „Škovacin“, kafić „Zmajevo oko“, kafić „Starac“, kafić „Elisabeth Queen“, trgovina „Djelo“ i pekara „Krka“.

Naš vitez Lovro Šimac

Vila iz Vilengrada Maria Miletić 4. raz.

4. razred Legenda o zmaju Murinu, voditeljica Maja Pezelj Ercegović

Igrokaz 5. raz voditeljica Nikolina Solin

3. razred  sa svojim recitalom voditeljica Slavica Radić

Ritmička grupa pod vodstvom Gracije Rinčić, Gaungan Style

Dodijeljena su priznanja vanjskim suradnicima Vedrani Stočić našoj novinarki

8. razred pjeva na talijanskom pripremila Ines Markoč

Dobitnica 1. nagrade Antonela Bačinić, Neviđane

Mentorica Mirjana Domijan iz Kraljevice obratila se u ime svih dobitnika i

učenica Sara Grubišić dobitnica 2. nagrade

Učenica Marija Plazibat OŠ "Dugopolje" dobitnica 3. mjesta čita svoj rad.

Iz naše škole nagrađen je Karlo Vidović voditeljica Nikolina Solin

Dodjela priznanja zaslužnim učiteljima

objavio: DIANA GOLEŠ   datum: 18. 5. 2013.

Centralna svečanost Dana škole

U petak 17. svibnja 2013. Održana je završna svečanost Dana škole.

Cijela svečanost je bila na vrlo visokom nivou.

Najbolji učenici:

2. razred: Dario Karabatić

3. razred: AnaMarija Karabatić

4. razred: Marija Miletić

5. razred: Kristina Guteša

6. razred: Josip Karabatić

7. razred: Marica Ercegović

8.a: Barbara Živković

8.b: Marija Kovačić

Posebna zahvala Marini Frapa.

Naš vitez Lovro Šimac

Vila iz Vilengrada Maria Miletić 4. raz.

4. razred Legenda o zmaju Murinu, voditeljica Maja Pezelj Ercegović

Igrokaz 5. raz voditeljica Nikolina Solin

3. razred  sa svojim recitalom voditeljica Slavica Radić

Ritmička grupa pod vodstvom Gracije Rinčić, Gaungan Style

Dodijeljena su priznanja vanjskim suradnicima Vedrani Stočić našoj novinarki

8. razred pjeva na talijanskom pripremila Ines Markoč

Dobitnica 1. nagrade Antonela Bačinić, Neviđane

Mentorica Mirjana Domijan iz Kraljevice obratila se u ime svih dobitnika i

učenica Sara Grubišić dobitnica 2. nagrade

Učenica Marija Plazibat OŠ "Dugopolje" dobitnica 3. mjesta čita svoj rad.

Iz naše škole nagrađen je Karlo Vidović voditeljica Nikolina Solin

Dodjela priznanja zaslužnim učiteljima

objavio: DIANA GOLEŠ   datum: 18. 5. 2013.