Terenska nastava 3. razreda u Šibenik

TERENSKA NASTAVA TREĆEG RAZREDA U ŠIBENIK

Dana 14.3.2018. učenici trećeg razreda uz pratnju učiteljice Elvire Vukorepa posjetili su grad Šibenik da bi proširili svoje znanje.

Stigavši u Šibenik uz pratnju vodiča krenuli su od rive, te prvo vidjeli spomenik Petra Krešimira IV. Šetnjom po gradu obišli su najstarije dijelove grada. Vidjeli stup srama, četiri bunara, Vijećnicu, katedralu sv. Jakova, krstionicu i najstariju građevinu u gradu, crkvu sv. Krševana. Posjetili su Muzej grada Šibenika, tvrđavu sv. Mihovil i tvrđavu Barone gdje su uz pomoć tehnologije proširene stvarnosti gledali poučne filmove.

Sretni, zadovoljni i umorni u poslijepodnevnim satima stigli su u Rogoznicu.

Učenici trećeg razreda

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 22. 3. 2018.

Terenska nastava 3. razreda u Šibenik

TERENSKA NASTAVA TREĆEG RAZREDA U ŠIBENIK

Sretni, zadovoljni i umorni u poslijepodnevnim satima stigli su u Rogoznicu.

Učenici trećeg razreda

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 22. 3. 2018.